24-28 Nisan 2013 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşen 36. TÜYAP Uluslararası Yapı Fuarı’nda Megaboard Isı Yalıtım Sistemleri A.Ş. olarak 5. kez yerimizi aldık.

Yaklaşık 40 m2 alana kurulu standımızda, alanında uzman teknik satış ekibi desteğiyle yerli ve yabancı ziyaretçilerin sorularına cevaplar verilerek yalıtım sektörünün dünü, bugünü ve ürünlerimizin anlatımı yapılmıştır. Türkiye ve Dünya piyasasındaki konumu ve kullanımı hakkında detaylı bilgiler verilmekle beraber fuar çalışmalarımızın hem iç hem de dış piyasada firmamıza katkıları olmuştur. Tüm yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılım amacımız, Megaboard ürünlerini tüm dünyada bilinir ve tercih edilir hale getirerek bir Türk firmasının ulusal pazarda yer almasını sağlamaktır.

Beş gün süren ve firmamıza yoğun ilginin olduğu fuar, yeni satış noktaları kurmamıza ve dış ticaretteki pazar payımızı yükseltmemize olanak sağlamıştır.

36. TÜYAP Uluslararası Yapı Fuarı’ na Megaboard Isı Yalıtım Sistemleri A.Ş. olarak, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanifi YAŞAR, Genel Müdür Ahmet YAŞAR, Satış ve Pazarlama Müdürü M. Hilmi EFENDİOĞLU ve Bölge Satış Yöneticisi Hayati ÖZDEMİR katıldı.

Ayrıca 37. TÜYAP Uluslararası Yapı Fuarı’na da kaydımız yapılmıştır.