Megaboard, 2018 yılı bayi toplantısını 5 Nisan – 8 Nisan 2018 tarihleri arasında Belarus’un başkenti Minsk’te gerçekleştirdi. Bayilerin katılımı ile gerçekleşen organizasyon, Mega Yalıtım Pazarlama A.Ş Genel Müdürü Sn. Ahmet Yaşar’ın açılış konuşması ile başladı.

Yalıtım sektörüne dair Megaboard bünyesindeki üretim ve faaliyetler konusunda bilgilendirmede bulunan Mega Yalıtım Pazarlama A.Ş Genel Müdürü Sn. Ahmet Yaşar, sektörel stratejiler, yürürlükteki mevzuat ve yönetmelikler hakkında görüşlerini aktardı.

Organizasyon süresince Megaboard yetkilileri tarafından bayi yetkililerine bu yıl hizmete giren Megataş – Taşyünü üretim tesisi başta olmak üzere ürün stratejileri, Mega Akademi Teknoloji ve Teknik Danışmanlık projeleri, sosyal sorumluluk projeleri, medya planlama  ve yeni ürünler hakkında kapsamlı bilgiler verildi. Megaboard’ın 2017 Yılı Pazarlama Stratejileri ve 2018 Yılı Pazarlama Hedefleri hakkında detaylı bilgiler ise Pazarlama Yöneticisi Sn. Hayati Özdemir tarafından verildi.

Seminerde Pazarlama Müdürü sn M. Hilmi Efendioğlu, yalıtım sektöründe uygun sistem bileşenleri ve ürün kalitesinin önemi hakkında faydalı bilgiler verdi.

Özellikle teknoloji alanında gerçekleştirilen çalışmalar ve Endüstri 4.0 a geçiş konusunda Megaboard Teknik Akademi yöneticileri tarafından bilgilendirilen bayilere, bu alanda kurumsal iletişim ve teknik danışmanlık konularında seminer verildi.

Türkiye ve dünyadan katılım sağlayan Megaboard bayileri ile Minsk şehrinin tarihi ve kültürel dokusu hakkında geziler düzenlenerek, şehirde keyifli saatler geçirildi. Özellikle 2. dünya savaşı ile ilgili cepheleri gezerek bilgilendirilen bayilerimiz eğlenceli anlar yaşadı.

GEZİ VE TOPLANTIMIZDAN ENSTANTANELER