Megaboard İnsan Kaynakları

Megaboard üyesi olmak benzersiz bir deneyimdir. Megaboard yalıtımda sektör lideridir…

NEDEN MEGABOARD?

Bir işletmeyi büyütmenin, güçlü bir marka haline getirmenin ve bunun sonucunda kurumsal bir başarı elde etmenin temelinin insan kaynaklarını doğru kullanıp değerlendirmekten geçtiğine inanıyoruz. Bu inançtan hareketle, çalışanlarımız için keyifli ve güvenli bir çalışma ortamı hazırlamanın yanı sıra kendilerini geliştirmeleri için sürekli yatırım yaparak hem onların değerine değer katıyor, hem de Megaboard’ın en çok çalışılması arzu edilen şirketler arasına yer almasını hedefliyoruz.
İnsan Kaynakları Liderlik Gelişimi ve Yetenek Yönetimi ekibimiz, çalışanlarımızın başarılı yönlerini ve gelişmeye açık noktalarını ortaya koymak ve buna dönük gelişim planları hazırlamak üzere yoğun çalışmalar yürütmektedir.Gerek çalışanlarımızla gerekse yöneticileriyle sürekli bir diyalog içinde bulunan insan kaynakları profesyonellerimiz, yatay veya dikey kariyer gelişimini desteklemek üzere pek çok değerlendirme sistemini devreye almış durumdadır. Farklı tesislerde ve ürün çeşitliliğiyle faaliyet gösteren şirketimizde, yatay veya dikey farklı iş birimlerinde, farklı pozisyonlarda görev alarak yetkinliklerinizi geliştirecek ve kariyerinizde yeni açılımlar sağlayacak rotasyon fırsatları sunulmaktadır
Megaboard dünyasına katıldığınızda, sektörün en büyük ve en başarılı şirketlerinden birinde parlak bir kariyere başlıyorsunuz demektir.Bizler, şirketimizin prestijinin kalıcılığı için çalışanlarımızın eğitimlerle desteklenmesinin ve gelişimlerinin sağlanmasının ne kadar önemli ve gerekli olduğunun bilincindeyiz. Eğitim programlarımız, çalışanlarımızın ve şirketimizin değişen dünya şartlarına ayak uydurarak en iyi ve hızlı şekilde gelişimlerini sağlayacak içerikte tasarlanmıştır. 
Yetenekli ve istekli kişiler için sınırsız ve çeşitli fırsatlar sunan çok uluslu bir şirkette kariyer sahibi olmak için bize katılın!
Megaboard İnsan Kaynakları bu kariyeri başlatmak ve size kariyer yolunuz boyunca gereken desteği sağlamak için yanınızda olacaktır. Amacımız, insan kaynakları politikalarımızı, uluslararası standartlar düzeyinde uygulamak ve birlikte daha iyi bir geleceğe ulaşmaktır.

Bu çerçeve içinde çalışanlarımızın gereksinim duyduğu becerileri belirlemek üzere en ileri değerlendirme, eğitim, gelişim ve performans yönetimi sistemlerinden yararlanılmaktadır.

Açık Pozisyonlar

Sahip olduğunuz nitelikler ve kariyer hedefleriniz ile örtüşen en uygun iş fırsatlarımız.

İş Başvuru Formu

Megaboard ailesinin bir parçası olabilmek için ilk adım olan iş başvuru formumuz.