Üntaş'tan Megataş'a, Mega Hikayemiz...

“Biz çok iyi biliyoruz ki; İnandığınız doğrularda ısrar etmek başarıya ulaştırır.”

M. Hanifi Yaşar (Megaboard Yönetim Kurulu Başkanı)

0
BAYİLER / TEMSİLCİLİKLER
0
DOLAYLI İSTİHDAM
0
TAMAMLANAN PROJE SAYISI

Mega Yalıtım Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş

Yalıtım ürünleri üretiminde Türkiye’nin yenilikçi markası olan MEGABOARD, 42.000 m2’si kapalı, 116.000 m2’si açık alan olmak üzere toplamda 158.000 m2’lik alanda üretim yapmaktadır. MEGABOARD markası inşaat ve yalıtım sektöründe ulaştığı saygın, güvenilir ve güçlü marka imajı sayesinde, mevcut haliyle; 40.000 ton/yıl Taşyünü, 200.000 m3/yıl XPS, 350.000 m3/yıl EPS üretimiyle yalıtım ürünleri yelpazesi ve üretim kapasitesi anlamında sektörünün en önemli oyuncularından biridir

MİSYONUMUZ

Kaliteli yaşam alanlarının sunulduğu her yapıda Mega Yalıtım Paz. ve Dış Tic. A.Ş.’nin imzasının bulunması hedefiyle çıktığımız bu yolda, dünya genelinde kabul gören ve sürdürülebilir gelişime değer veren iş ortaklarımızın ürünlerini ulusal ve uluslararası pazarda yaygınlaştırarak beklentilerin üzerinde bir hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Türkiye ve Dünyada kalitesine güvenilen, saygın ve lider bir “Uluslararası Şirket” olmayı vizyon olarak benimseyen firmamız gelişmiş teknolojilsiye , çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile entegre ederek hizmet etmeyi taahhüt etmektedir.