Üntaş'tan Megataş'a, Mega Hikayemiz...

“Biz çok iyi biliyoruz ki; İnandığınız doğrularda ısrar etmek başarıya ulaştırır.”

M. Hanifi Yaşar (Megaboard Yönetim Kurulu Başkanı)

0
BAYİLER / TEMSİLCİLİKLER
0
DOLAYLI İSTİHDAM
0
TAMAMLANAN PROJE SAYISI

Mega Yalıtım Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş

Megaboard tesisleri üretim kapasitesini ve alanını arttırarak 14.000 m2 si kapalı, 16.000 m2 si açık olmak üzere toplam 30.000 m2 alana sahiptir.Yıllık 220.000 m3 XPS, 450.000 m3 EPS ve EPS BOARD üretim hacmi bulunmaktadır.Megaboard üretim tesislerinde; 1 cm ile 8 cm kalınlıklarında istenilen yoğunluğa ve istenilen kenar-yüzey şekline göre XPS, 1 cm ile 10 cm kalınlıklarında ve istenilen yoğunluğa göre EPS veya daha yüksek kalınlıklarda söve ve asmolen, 3 ile 8 cm kalınlıklarında EPS BOARD ile her türlü ısı yalıtım ihtiyacına cevap verebilecek ısı yalıtım levhaları üretilmektedir.

MİSYONUMUZ

Kaliteli yaşam alanlarının sunulduğu her yapıda Mega Yalıtım Paz. ve Dış Tic. A.Ş.’nin imzasının bulunması hedefiyle çıktığımız bu yolda, dünya genelinde kabul gören ve sürdürülebilir gelişime değer veren iş ortaklarımızın ürünlerini ulusal ve uluslararası pazarda yaygınlaştırarak beklentilerin üzerinde bir hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Türkiye ve Dünyada kalitesine güvenilen, saygın ve lider bir “Uluslararası Şirket” olmayı vizyon olarak benimseyen firmamız gelişmiş teknolojilsiye , çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile entegre ederek hizmet etmeyi taahhüt etmektedir.