MegaUsta Mobil Uygulaması Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası, Mega Yalıtım Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.’ye ait MegaUsta uygulamasına erişim sağlayacak kişilerin (Kullanıcıların) Mobil Uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.

İşbu Gizlilik Politikası MegaUsta’nın Mobil Uygulama kapsamındaki hizmetlerden kullanıcıları yararlandırmak amacıyla Kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması ve işlenmesine ilişkin hükümleri içermektedir. MegaUsta işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Mobil Uygulamasında yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. MegaUsta’nın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, mobil uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Kullanıcıların mobil uygulamadan ayrılmak istemesi durumunda, uygulamayı cihazından kaldırması yeterli olacaktır.

1.Bilgilerin Kullanılması: MegaUsta olarak kullanıcının kayıt yaparken girdiği kişisel bilgileri, uygulama kullanım süreleri boyunca yaptığı veri girişleri ve uygulama içinde gerek duyulan zamanlarda cihaz konum bilgileri; depolama alanlarında tutulmaktadır.

2.Bilgilerin Paylaşılması: MegaUsta olarak Mobil Uygulama içerisindeki kullanıcıya ait bilgiler Mega Grup şirketleri ve kullanıcılara sunmak üzere hizmet satınaldığımız tedarikçiler haricinde üçüncü taraflar ve kamu ile paylaşılmayacaktır.

3.Kullanıcı İzinleri: Uygulamanın özelliklerinin cihaz ile uyumlu çalışabilmesi için Kullanıcı tarafından onaylanması gereken ve onaylanmadan alınmış izinlerdir.

4.İzinler
Depolama İzni: Bu izin cihazın belleğinde uygulamaya ait verilerin saklanmasına imkan tanımaktadır.

Konum İzinleri: Bu izin kupon okutulduğu zaman MegaUsta projesi kapsamında kuponun okutulduğu, fotoğraf ve videonun paylaşıldığı veya mesajların gönderildiği mekanın koordinatlarını almak için cihazınızın konum özelliğinin açık olması gereken izindir. Sürekli ve anlık konum bilgilerine erişim sağlanmaz.

Fotoğraf ve Videolara Erişim İzinleri: Bu izin Mega Yalıtım Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.’ye görsel bir mesaj göndermek istediğinizde, fotoğraf ve videolarınıza erişimin açık olması gereken izindir.

Kamera Kullanımı İzni: Bu izin kupon kodu okutmak ve uygulama içerisinde diğer fotoğraf ve video kayıtlarının alınması için kameraya erişimin açık olması gereken izindir.

Push Bildirimleri İzinleri: Bu izin uygulama içerisinde yeni bir mesajın anlık olarak alınabilmesi için kullanıcı tarafından kabul edilen bir izindir.

5.Diğer Sitelere Bağlantılar
Uygulama içerisinde diğer sitelere bağlantılar bulunabilir. Kullanıcı üçüncü tarafa ait bir bağlantıyı tıkladığında o siteye yönlendirilir. Bu web sitelerinin Gizlilik Politikalarının gözden geçirmenizi tavsiye edilir. Herhangi bir üçüncü taraf sitenin veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde Mega Yalıtım Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş. olarak sorumluluk kabul edilmemektedir.

6.Marka ve Telif Hakkı: Mega Yalıtım Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş. adına kayıtlı MegaUsta’ya ait (Mobil Uygulamanın; tasarım, metin, imge ve diğer kodlar da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla tüm elemanlarının) izinsiz kullanılması, çoğaltılması, kopyalanması, depo edilmesi ve kanuna aykırı diğer bütün haller, 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve diğer ilgili mevzuat uyarınca kullanıcının sorumluluğuna yol açar. Kullanıcılar, işbu Gizlilik Politikasını kabul etmekle MegaUsta marka ve logosunun kullanımına ilişkin kurallara uygun davranacaklarını kabul, beyan ve taahhüt etmiş olurlar.

7.Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler
Gizlilik Politikamızı zaman zaman güncellenebilir. Bu nedenle, herhangi bir değişiklik için periyodik olarak bu sayfanın gözden geçirilmesi tavsiye edilir. izlilik Politikasında yapılan değişiklikler bu sayfada yayınlandıktan hemen sonra yürürlüğe girer. Gizlilik Politikamızla ilgili herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, megausta@megaboard.com.tr mail adresinden bizimle iletişime geçiniz.