Yaşantınıza konfor katan detaylar…

Megaboard, Türkmenistan'ın Başkenti olan Aşkabat'ta 6. sı düzenlenen Türkmenistan Türk İhraç Ürünleri Fuarı'na katıldı. 10 Şubat'ta başlayan fuara ilk kez katılan Megaboard, bir çok ülkeden katılan firmalar ile görüşmeler yaparak ticari  ilişkilerini geliştirme fırsatı buldu.

Isı yalıtımında örnek marka olmayı amaçlayan Megaboard, piyasaya sunduğu ürünlerle sektörde yaratıcı ve yenilikçi adımlar atarak yoluna devam etmektedir. Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına kulak vermekte ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda gelişimini sürdürmektedir. Bu bağlamda yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılım gösteren firma, Türkmenistan Türk İhraç Ürünleri Fuarı'nda ürünlerin tanıtımını ve gelecekteki projelerini ziyaretçilere ve katılımcılara sunma imkanı bulmuştur.

Megaboard Isı Yalıtım Sistemleri, ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi sertifikasına sahip tesislerinde üretilen yalıtım levhaları ve sistem bileşenleri; Megaboard XPS, Megaboard EPS, Megaboard EPS Karbon Takviyeli, Megaboard Taşyünü, Megatech Isı Yalıtım Levha Yapıştırıcısı, Megatech Isı Yalıtım Levha Sıvası, Megatech Dekoratif Mineral Sıva ve Megatech File ile CE ve TSE belgeli ürünler olarak yurtiçinde olduğu gibi, yurtdışında da tercih edilmektedir.

Megaboard Satış ve Pazarlama Müdürü M. Hilmi EFENDİOĞLU, standın yoğun ilgi gördüğünü, özellikle XPS ürününe çok fazla talep olduğunu, fuarda değişik ülkelerden birçok firmayla bağlantı kurduklarını ve fuarın kendileri açısından olumlu geçtiğini ifade ederek, gelecek yıllarda da bu tür fuarlara katılım sağlayacaklarını söyledi.